29 Temmuz 2015 Çarşamba

Merhaba evlilik!


Evlendim, geldim.


Bugüne kadar geçen zamana;

Güzel bir kına,
Daha önce hiç üstüne düşünmediğimi fark ettiğim duygusal bir çeyiz çıkarma merasimi,
Yorulmak kelimesinin anlatamayacağı çılgın bir koşturma,
Yetişmek bilmeyen bir ev yerleştirme telaşı,
Her karesini çok sevdiğim bir düğün hikayesi,
Şipşak geçen bir nikah,
Veeeee hayallerimdeki gibi bir düğün sığdırdım.

 

 Hepsini yazıp saklamak için sabırsızlanıyorum.

Ah bu arada kendim için günlük havasında yazdığım bu blog ve paralelinde Instagram, beni çok tatlı insanlarla tanıştırdı, öyle güzel yorumlar, öyle duygulandıran mailler aldım ki gerçekten çok şaşırdım. İnsanlar hiç tanımadan sizin için gerçekten içten dualar edip mutluluğunuzu paylaşıyorlar ki bu bambaşka bir duygu… Özellikle nişan hazırlıklarında yardım isteyen, fikir alan, soru soran ya da sadece güzel dileklerini ileten mis kalpli insanların hepsine buradan tek tek teşekkür ederim. 

Bir de balayı dönüşü öğrendiğim zevzek sitelerden birine kabak gibi malzeme olan mercimek köfteli nişan fotoğrafım olmuş ki, gülsem mi yoksa insanların saygısızlığına ve densizliğine kızsam mı bilemedim… Sonra herkesten nezaket beklemenin anlamsız olduğunu düşünüp "neyse" diyebildim.

 

 Evlilik olayının da şöööyle bi’ üstünden geçecek olursak biraz karmaşık, hayli zor, fazla sorumluluk gerektiren ama adapte olmakla birlikte güzelleşen bir müessese oluyor kendileri, bence…

Yakında daha çok kare ve daha çok hikayeyle görüşürüz!


Yeni evliler günlüğüme misafir olur, umut vaad eden yorumlarıyla beni rahatlatırlarsa aman ne mutlu olurum :p

1 yorum:

  1. Merhaba,
    Gelin adaylarının okuması gereken bilgilendirici yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. blog.daigelinlik.com.tr/2015/05/bir-peri-masal-kabusu.html Mutluluk dolu düğün hazırlıkları dileriz.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...